O nas

PUNK PARROT to polska marka promująca weganizm, idee feministyczne i proanimal. W ofercie ma bluzy, koszulki (również sportowe), torby, plakaty - z motywami o tej tematyce. Markę powstałą na początku 2016 roku założyli wspólnie weganie - Eva i Radek, związani z szeroko pojętą branżą kreatywną. - "Wierzymy, że grafiki na ubraniach nie muszą być wyłącznie "ładnym obrazkiem", ale mogą stanowić rodzaj transparentu, za pomocą którego głosimy otoczeniu nasze przekonania. Stworzyliśmy PUNK PARROT, ponieważ chcemy świata równego i wolnego dla wszystkich - nie tylko dla ludzi, ale także dla zwierząt. Chcemy, żeby te koszulki, bluzy i plakaty przyciągały uwagę i zmuszały do refleksji nad ważnymi tematami, takimi jak prawa kobiet, weganizm oraz prawa zwierząt, przyczyniając się tym samym do realnej zmiany" - mówią.

To propozycja dla indywidualistów, kontestatorów lubiących czarny humor i kolory, a także wszystkich patrzących ponad podziałami i myślowymi schematami.

Nasze rzeczy są szyte i drukowane wyłącznie w Polsce i spełniają normy dotyczące bezpieczeństwa wyrobów włokienniczych. Nie kupujemy gotowych koszulek i bluz z Chin czy Bangladeszu, bo stawiamy na lokalność i etyczność, co również mieści się w misji naszej firmy. Wierzymy, ze nasi klienci są w stanie zapłacić nieco więcej niż w sieciówce za ubrania i plakaty które im oferujemy, mając pewność, że zostały one wykonany w sposób etyczny i zgodny z najwyższymi standardami pracy.

Więcej na ten temat : POLSKA PRODUKCJA